FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Cooking House Moğol Barbekü

Cooking House Moğol mutfağı lezzetlerini özel pişirme ve sunumlarla hazırlayan özgün bir restoran. Asya ülkeleri arasında mutfağı en lezzetli olan Moğolistan mutfağının en sevilen yemeği Moğol Barbekü yanında tatlı ve içecekle bugünkü yemek menünüze ve Cooking House’ta ki masanıza konuk oluyor.

İçerisine damak tadınıza göre soğan, karnabahar, fasulye, patlıcan, mısır, brüksel lahanası, brokoli, pırasa, jalapeno biberi, taze soğan, ıspanak, mısır, kabak, dolamıl biber, soya fasulyesi, bezelye, lahana gibi sebzeleri ekleyebileceğiniz Moğol Barbekü, hem doyurucu hem de oldukça sağlıklı bir yemek.

Cooking House’un usta aşçılarının özenle seçtiği etlerin kuşbaşı kesilerek wokta öldürülmesi ve etlere sebzelerin katılması ile ana hali ortaya çıkan yemek; Asya mutfağının sosları ile tam bir lezzet harikası haline geliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!