FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Chronicles Roof Restaurant

Sultanahmet Yerebatan Sarayı Caddesi üzerindeki Arden City Hotel‘in 7. katında bulunan Chronicles Roof Teras Restaurant, Türk ve dünya mutfaklarından geniş menüsü ve ödüllü mutfak ekibiyle misafirlerini ağırlamaktadır.

360 derecelik özel manzarasıyla, İstanbul’un tüm tarihi mekanları, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Galata Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü ve bunun yanında Marmara Denizi, Adalar manzarasına hakimdir.

Ünlü gurmeler tarafından her yıl ödül alan restoranda, menüde başlangıç yemeklerinden salatalar, ara sıcaklar, nefis ızgara çeşitleri ve bunların dışında Türk mutfağından yiyecekler, kebaplardan tatlılara kadar seçeceğiniz yemekleri tadarken Boğaz’a karşı içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Chronicles Roof Restaurant 100 kişi kapasitelidir, ayrıca restoranda özel gün, davet, iş yemekleri organizasyonlar yapılmaktadır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!