Dünya Mutfağı

Chang Cheng Restaurant

5000 yıllık Çin Mutfağının egzotik tatları, birbirinden farklı lezzetleri ve tamamen doğal ürünlerden oluşan yemekleri sizleri CHANGCHENG Restaurant‘ta bekliyor. Restaurantımız eşsiz menüsü, taze yemekleri ve egzotik ortamı ile sizi adeta Çin’de yemek yemeye davet ediyor.

Özel Çin kahvaltısından, öğlen damak tadınıza uygun yemeklerine, alakart menülerinden, deniz ürünlerinden oluşan enfes tatlarına kadar tüm Çin Mutfağı hem kişisel olarak, hem de acentelerimize özel menülerimiz ile emrinizdedir.

Yemeklerimiz Çin Mutfağına ve Çin Yemeklerine özel benzersiz baharat ve soslarla, değişik ve hoş aromalı tatları sunmaktadır.

Yemeklerimizde soya yağı kullanıldığı ve genelde sebze ağırlıklı olduğu için mutfağımız, sağlığa en faydalı mutfaklardan biridir. Yemek çabuk pişirildiği için besin değerleri ölmez ve sebzeler gevrek kalır.

Tatlı çeşitleri de oldukça fazladır. Tatlılar alışık olduğunuz gibi değil, meyve ile hazırlanmış hafif tatlılar şeklindedir.

En önemli özelliklerimizden biri de; Çin mutfağında ekmek olmamasıdır. Ekmek yerine yemeklere buharda pişmiş pirinç eşlik eder ve her zaman zinde kalmanızı sağlar.

CHANGCHENG Restaurant tecrübeli ve Kalite Yönetim Sistemini benimsemiş kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir.

Çin Mutfağına özel menüler Çin’in en tanınmış isimlerinden Shen YENG tarafından damak tadınıza göre hazırlanmaktadır.

Sizleri de bu tatları denemek üzere CHANGCHENG Restaurant‘a davet ediyoruz.