Dünya Mutfağı

Caliente Garden Legend Polonezköy

İstanbul’un Anadolu yakasındaki en önemli soluk alma noktalarından Beykoz Polonezköy’de Legend Hotel bünyesinde hizmet veren Caliente Garden, haftasonu tatilleri için hem seçkin bir konaklama merkeze hem de keyifli bir lezzet durağı konumunda.

Caliente Garden Legend Polonezkoy4Mayıs 2012’den itibaren hizmete başlayan Legend Hotel, şehir merkezine çok yakın konumda ancak bir o kadar da yaklaşık 80 dönümlük yemyeşil bir alanda ve etrafı orman ile çevrili olmasından dolayı sizleri şehrin stresinden oldukça uzaklaştırabilecek özelliğe sahip. Restoran bölümü ise eşsiz barbekü lezzetleri, zengin meze çeşitleri ile damak tadına düşkünleri sevindiren bir menüye sahip.

İşte bu özelliği ile ve bünyesinde bulunan 5 adet toplantı salonu, kapalı alanları ve 1000 kişilik yemyeşil açık alanları, açık-kapalı havuzları ve bir çok aktiviteyi bir arada bulabileceğiniz oyun bölümleriyle, hem kalabalık organizasyonlar (Düğün, şirket, okul yemekleri vs.) için hem de aileniz ve sevdiklerinizle nitelikli bir dinlenme ve yemek alternatifi sunuyor.