FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Caffé il Gusto Ristorante

Beşiktaş Akaretler’de, canlanan günlük yaşama Avrupa’nın en canlı kültürlerinden biri olan İtalya’yı ve onun eşsiz mutfağını temsil eden bir mekan katılıyor: caffè il gusto ristorante.

Samimi ve keyifli bir ortamda baştan çıkarıcı lezzetlerin tadılabileceği caffè il gusto ristorante, günün her saatinde müşterilerine farklı hizmet seçenekleri sunuyor. Dilerseniz bir sabah kahvesi, dilerseniz ekonomik mönülerden seçebileceğiniz öğle yemeği… Fast food hızında ama üst düzey kalitede alternatifler… Öğle saatlerinde başlayıp uzayacak ve sohbetle renklenecek keyifli bir dost ya da iş yemeği… İş çıkışı stresinizi silip süpürecek bir akşam içkisi ve bar muhabbeti… Kaliteli bir müzik eşliğinde yenecek mükellef bir akşam yemeği… Bir konser, sinema ya da tiyatro çıkışı, keyfinize keyif katacak son kadehler… caffè il gusto ristorante, tüm tercihlerinize hitap edebilen çok yönlü ve renkli bir mekan olarak yaşantımızdaki yerini alıyor.

Yoğun iş stresi, günün yorgunluğu, trafik karmaşası… İçimizdeki sıkıntıyı dağıtmak, ferahlamak istiyoruz. Rahat, sıcak, keyifli bir ortamda bulunmak şu an ihtiyaç duyduğumuz en önemli şey. Yanında lezzetli bir yemek ve ona eşlik edecek güzel bir içki de olursa ne âlâ. Belki de keyfimize keyif katacak bir dostumuzla bara kurulup birkaç tek atmak da iyi gelebilir size.

Sıkıntı yok: il gusto açıldı. Yani içimiz açıldı.

İtalyan mutfağının en özel lezzetlerini, rahat ve samimi bir ortamda tadabileceğimiz, dünya mutfaklarına da göz kırpabileceğimiz, içkimizi yudumlayıp muhabbetin dibine vurabileceğimiz bir keyif mekanı.

Randevu günü, saati ve yeri belli. Gelin önce tanışalım, sonra hep beraber olalım.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!