FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Brass Restaurant Bar

İstanbul sosyal yaşamı, şık ve sıcak bir ambiyansı farklı lezzetler ile birleştiren restaurant ve bar BRASS ile yeni bir renge kavuştu.

Dünyaca ünlü Fransız şef Frédéric Medigué’in Asya ve Fransız mutfaklarını harmanlayarak lüks bir sadelik çerçevesinde yarattığı seçkin menüsü ile BRASS; iddialı kokteyl seçenekleri ve zengin uluslararası şarap kavı ile, yepyeni bir buluşma noktası.

Taksim’de Martı Istanbul Hotel bünyesinde açılan BRASS Fransa’nın farklı bölge mutfaklarını, Japonya’nın geleneksel lezzetlerini işleyen mutfağının yanı sıra, sıcak ve samimi ortam, rahat oturma grupları ve özel detaylarla bezenmiş şık dekorasyonu ile yemek ve dostluğa keyif katıyor.

İsviçre ve Fransa’da yönettiği iki restoranını Michelin Yıldızı ile taçlandırmış olan ünlü şef Frédéric Médigue, Fransız lezzetleri ile beraber 6 yıllık Uzak Doğu kariyerinde elde ettiği birikimi de BRASS’ta lezzet severlere sunuyor.

Farklı lezzetleri özleyenler için vazgeçilmez bir mekan olmayı amaçlayan BRASS menüsünde, “Paté”, “Bouillabaisse” (Fransız Usulü Balık Buğlama) ve Bearnaise Soslu Bonfile gibi lezzetlerin yanı sıra; “Miso Çorbası Tofu ile”, “Sukiyaki” ve Tuna “Tataki” salatası gibi Asya tatları da ilgi çekiyor.

Canlı caz dinletileri ile akşam yemeklerini renklendiren BRASS, keyifli ve lezzetli öğle yemekleri ve iş çıkışı kokteyl molaları için de mükemmel bir adres.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!