FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Al Bushra Restaurant

Hilton İstanbul Hotel bünyesinde kısa bir süre önce hizmet vermeye başlayan Al Bushra, Ortadoğu mutfaklarının İstanbul’daki en yetkin temsilcilerinden biri. Otelin 9. katında konuklarını ağırlayan restoran, özellikle eşsiz lezzete sahip Lübnan yemekleri ve seçkin şaraplarının sunulduğu şık bir mekan.

Arapça temiz, saf anlamına gelen Al Bushra‘nın anlamını öğrendikten sonra içiniz daha ferah lezzetlere doyabiliyorsunuz. Lübnan usulü yaprak dolması “Warakenab”, bulgurlu çiğ et “Kebbeh Nahey”, Lübnan mutfağının vazgeçilmezi “Falafel”, kıymalı fıstıklı börek “Samboussik” gibi mezelerinin yanı sıra kömürde pişirilen “Castaleta”, “Jawaneh Dajaj” gibi çeşitler menude yer alıyor.

Her gün saat 12:00 – 14:30 arasında öğle yemekleri, 18:30 – 23:30 arasında akşam yemekleri veren Al Bushra‘nın barı gece 02:00’ye dek zengin içki menüsüyle hizmet veriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!