Restoranlar
Posted in

Del Mare Ristorante

Posted in

Boğaz’ın en güzel yerlerinden biri olan İstanbul’un en nezih semtlerinden Çengelköy’de denize nazır konumlanmış Del-Mare Ristorante açıldığı günden bu yana İstanbul’luların en gözde mekanlarından biri.

Del-Mare otantik ve tarihi yapısıyla, özel konuklarınızı ağırlayabileceğiniz, özel bir gün kutlayabileceğiniz ya da şirket yemeklerinizi düzenleyebileceğiniz son derece şık bir mekan.

Tarihi bir yapıya sahip olan Del-Mare Ristorante 1800’lü yılların başında fil ambarı olarak kullanılmıştır. 1900’lü yılların başında yeniden düzenlenerek baca eklenmiş ve ispirto fabrikasına dönüştürülmüştür.

200 yıllık tarihiyle Boğaz’ın kıyısında duran iki katlı tarihi taş bina; büyük emek harcanarak kısa bir sürede şimdiki görünümüne kavuşmuştur.

Fransız, İtalyan, İspanyol ve Yunan mutfaklarına ait zengin mönüler, Boğaz’ın eşsiz manzarasını seyrederken size eşlik edecek. “Midyeli Ravioli, Paella, Balık Beğendi” Del-Mare‘nin spesiyalitelerinden sadece bir kaçı…

Seçkin bir mekanda farklı mutfaklardan lezzetler tadıp, dostlarla keyifli saatler geçirmek isteyen değerli İstanbul’lulara özel bir mekan Del-Mare.

Özellikle günbatımında bir başka güzel olan Del-Mare; özgün dekorasyonu ve sıcak atmosferiyle sizleri bekliyor…

Comments are closed.