FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Capriccio Trattoria

Capriccio Trattoria olarak, İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerini, profesyonel servis ve samimi bir yaklaşımla siz ziyaretçilerimize sunan şık ve nezih bir restoranız. Anadoluhisarı’nda 2004 yılından bu yana, sıcak bir ortamda, profesyonel ve güleryüzlü bir servis ve çok lezzetli İtalyan ve Akdeniz yemekleri sunuyoruz. Capriccio‘da bir kez yemek yiyip, iletişim bilgilerinizi bıraktıysanız her an farklı bir programın haberini alabilirsiniz. Örneğin, yaza giriş ya da veda için düzenlenen şarap & makarna davetlerinde kendinizi büyük bir aileden biri gibi hissedeceğiniz kesin. Capriccio‘da yemek yediğinizde klasik mönülerde rastlamadığınız yemeklerden seçim yapmanızı öneririz. İtalya’nın çeşitli yörelerinde bulabileceğiniz, enternasyonal mutfaklarda pek de yer almayan yemekler sizin için güzel birer sürpriz olacaktır.

Kişi sayısı gözetmeksizin her türlü organizasyonlarınızda değişik lezzetlerle ve zengin mutfağımızla hizmetinizdeyiz. CAPRICCIO, Akdeniz ve İtalyan mutfağının eşsiz yemeklerinin dışında birbirinden güzel İtalyan tatlıları ve kahveleriyle de sizlerin beğenisine sunulmuştur. CAPRICCIO, sizlerden gelen taleplere de cevap verebilmek amacı ile grup yemeklerinde yine sizlerin beğenisi doğrultusunda özel fix mönüler hazırlamaktadır. CAPRICCIO, özel günlerde de her zaman sizlere yeni mönülerle hizmet vermektedir. CAPRICCIO’ ya gelirken otopark sorunu yaşar mıyım diye düşünmezsiniz. Vale’ lerimiz arabanızı kapıdan güvenli bir şekilde teslim alır ve siz kapıdan çıkmadan size teslim eder. Müşterilerine her türlü konforu sunan CAPRICCIO’nun iç dekorasyonunda ise sade ama şık detaylar göze çarpıyor… CAPRICCIO olarak hedefimiz; sizlerin memnuniyetini ve devamlılığını yakalamaktır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!