FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

Budakaltı

Posted in

Budakaltı hikayesi yıllar önce Budak Sokak’da Derer ailesinin evlerinin alt katında başladı. Müşterisini evimize gelen “misafir” gibi ağırlamak en birinci özelliği oldu. Sıcak ve huzurlu cafe-restoran mekanımız, çok değerli çalışanlarımız, profesyonel aşcılarımız ve mutfak ekibimizin ve servis ekibimizin sayesinde Ankara’da çok sevildi.

10 yılı aşan bir süre zarfında edindiğimiz tecrube ve birikimimizi, 50 yıldır Viyana kahve kültürünü Coffeshop Company markası altında dünyaya tanıtan Schaerf firması ile birleştirdik.

En iyi/lezzetli/kaliteli Budakaltı yemeklerini yine en iyi/lezzetli/kaliteli Coffeeshop Company kahvelerini bütünleştirdik.

Misafirlerimize kaliteli hizmet eşliğinden tüm gün boyunca tercih edebileceği özenli, sade ve farklı bir menü sunmak istedik. İyi bir yemeğin arkasından yince çok lezzetli Arabica kahve çekirdekleri ve geleneksel Viyana kahve lezzeti ile birleştirmek istedik.

One Reply to “Budakaltı”

  1. zeynep dizdar

    GOP’ daki yerleri şahaneydi, ama kapamışlar. sanırım kaliteden ödün vermeyince sonuç kapanma oluyor. ama lezzetli yemeklerini özleyenler ARMADA daki yerlerine gidip bademli piliç salata yesinler. CEPA yı hiç tavsiye etmiyorum, personeli suratsız yemekler de buz gibi geldi. daha da gitmedik zaten….

Comments are closed.