FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Budakaltı

Budakaltı hikayesi yıllar önce Budak Sokak’da Derer ailesinin evlerinin alt katında başladı. Müşterisini evimize gelen “misafir” gibi ağırlamak en birinci özelliği oldu. Sıcak ve huzurlu cafe-restoran mekanımız, çok değerli çalışanlarımız, profesyonel aşcılarımız ve mutfak ekibimizin ve servis ekibimizin sayesinde Ankara’da çok sevildi.

10 yılı aşan bir süre zarfında edindiğimiz tecrube ve birikimimizi, 50 yıldır Viyana kahve kültürünü Coffeshop Company markası altında dünyaya tanıtan Schaerf firması ile birleştirdik.

En iyi/lezzetli/kaliteli Budakaltı yemeklerini yine en iyi/lezzetli/kaliteli Coffeeshop Company kahvelerini bütünleştirdik.

Misafirlerimize kaliteli hizmet eşliğinden tüm gün boyunca tercih edebileceği özenli, sade ve farklı bir menü sunmak istedik. İyi bir yemeğin arkasından yince çok lezzetli Arabica kahve çekirdekleri ve geleneksel Viyana kahve lezzeti ile birleştirmek istedik.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!