Restoranlar
Posted in

Bon Manger

Posted in


Bon MangerBon Manger
, özellikle kahvaltılıkları, organik doğal lezzetleri, gurme ürünleri ile ilgi çeken bir mekan.

Avrupa yakasının gözde yerleşimlerinden Kemerburgaz Göktürk’te, ambalajından üretimine, günlük ve taze üretimleriyle farklı bir konsepte sahip bir işletme Bon Manger. Poğaçalar, ıspanaklı, mantarlı ve sosisli puf, croissant, kurabiye, kek, beze ve kraker çeşitleri, panini sandviçler ve eski kaşar, beyaz peynir, hellim peynirli, kurutulmuş domates ve kekikli Bon Manger tost ile kahvaltıdaki çeşitlilik iç mekânda hemen kasanın yanındaki dolaplarda dizili bir şekilde iştah kabartıyor.

Sabah kahvaltısından sonra ise panini ve kendi ürettikleri üçgen ekmeklerle hazırladıkları sandviçlerin, değişik tatlı çeşitlerinin, zeytinyağlıların tadına bakmak mümkün. Bunların yanı sıra kremalı mantar, brokoli, bezelye, pırasa, havuç ve kabak alternatifleriyle günün çorbası ve domates çorbası var. Tüketilmeye hazır porsiyonlarda sunulan ürünleri paket olarak da alınabilir. Paketlerin üzerinde sadece içinde yer alan malzemelerin adı geçiyor; üretim ve son kullanma tarihleri yok. Günlük üretimlerin yine hemen günlük olarak tüketilmesi tavsiye edilmekte.

Bon Manger’nin iç mekânı dış mekânın neredeyse yarısı kadar ama çok daha sıcak ve keyifli. Renkleri, minimal dekorasyonu, içeride hali hazırda bulunan dergi ve kitapları ile iç mekân çok daha iç açıcı. Bir kahve içmeyi düşünürseniz tatlılardan Bon Patisserie Portofino’nun mutlaka tadına bakmalısınız.

SHOPPING BAG 0