FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Divan Bebek Brasserie

Boğazın eşsiz semtlerinden Bebek’te hizmet veren Divan Bebek Brasserie, yaz dönemi boyunca süren renovasyon çalışmalarından sonra kapılarını yeniden hizmete açtı. Operasyonu Divan tarafından yürütülen mekan, farklı mutfağı ve sıcacık atmosferi ile öne çıkıyor.

Belçikalı mimar Frederic Haesevoets tarafından yeniden dekore edilen Bebek Brasserie, marin temasını ahşabın sıcaklığı ile birleştiriyor. Bebek’in en güzel manzarasına sahip olan mekanın menü konsept danışmanlığını ise Türkiye’nin ilk kadın executive chef’lerinden Çağla Önal üstlendi. Aynı zamanda Divan Bodrum’un da executive chef’i olan Önal, Bebek Brasserie için kahvaltı, öğle, akşam ve çocuk menüsü olmak üzere dört farklı seçenek hazırladı. Ayrıca rahat bir iş yemeği için de ideal bir ortama sahip.

Mekanda aynı zamanda S.O.U.L Food (Sağlıklı Organik Umulmadık Lezzetler) menüsünün en güzel örnekleri de sunuluyor. Bebek Kahvaltı, Belçika Usulü Waffle, Brioche French Toast, Fırında Kekikli Yumurta ve Sebze ve Et Aşıkları Omlet kahvaltı menüsünde öne çıkan seçenekler arasında…Tavuk Anglotti, Izgara Kuşkonmaz, Ispanaklı Deniz Mahsulleri Salatası, Közlenmiş Patlıcanlı Ravioli, Ağır Ateşte Dana Kürek, öğle menüsünde mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başında geliyor.Akşam menüsünde ise sadece Bebek Brasserie’de bulabileceğiniz birbirinden farklı lezzetler mevcut. Ördek Confit ve Kuzu T-bone mekanın en önemli lezzetleri olarak öne çıkıyor.

Tatlıseverler için de birbirinden güzel tatlar sunan menü, Tracy’nin Fırında Elmalı Çıtırı, Bitter Çikolatalı Fıstıklı Trüf, Limonlu Mascarpone Kek ve Fındıklı Çikolatalı Kek ile sizi kesinlikle hayalkırıklığına uğratmayacak. Bebek Brasserie şarapseverleri de unutmadı. 16 farklı kadeh şarap sunan mekanın menüsünde toplam 61 çeşit şarap ve 500 şişelik şarap kavı mevcut.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!