FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Yalıkavak Moon Beach & Lounge

Bodrum’un en gözde noktalarında Yalıkavak’ta hizmet veren Moon Beach & Lounge, yemek ve beach club keyfini bütünleyen konsepti ile Bodrum tatilcileri için lezzetli ve eğlenceli seçkin bir alternatif.

Uzun yıllardır eğlence sektöründe hizmet veren Erkan ve Ali Ünal’ın sahibi olduğu Moon Beach & Lounge, 2012 yazında başlayan serüvenini bu yaz da sürdürüyor. Bodrum Yalıkavak Highlight Otel’in sahilinde hizmet veren Moon Beach yenilenen menüsü ve dekorasyonuyla adından sıkça söz ettiren bir mekan.

Gündüz ve akşam üzerine özel menünün servis edildiği Moon Beach’in mutfağından yöresel lezzetler çıkıyor. Geleneksel mutfağın en lezzetli örneklerinin sunulduğu bu özel mekanın akşam menüsü ise tam bir Ege’li. Deniz üzerindeki iskelede servis edilen akşam menüsü damak çatlatıyor. Bu arada tatilde uzun uzun kahvaltı keyfi yapmak isteyenler için gerçek Bodrum kahvaltısı sizleri bekliyor.

Gözlerden uzakta turkuaz mavisi sahilinde güneşlenme keyfini akşamüzeri beach partilerle şenlendiren Moon Beach, bu yaza özel Borusan Otomotiv ile yapılan özel anlaşmayla kişiye özel shuttle servis hizmetiyle, Moon Beach’e gitmek isteyen müdavimlerini, BMW X1 araçlarla transfer ediyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!