FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Vira Restaurant

İstanbul’un en keyifli ve nezih balık restoanlarından Vira Restaurant, Şile’den sonra Kuzguncuk Paşa Limanı’nda açtığı yeni mekanıyla, balıkseverlerin tutkunu olduğu taze balık çeşitleri ile birbirinden leziz mezelerini sunmaya devam ediyor. Bunun yanında nefis kahvaltısını da yılların deneyimiyle Üsküdar Kuzguncuk’ta Boğaz’a nazır bir şekilde sunuyor.

Şile’nin ünlü balık restoranı Vira’yı bilenler bilir; Vira Restaurant İstanbul’un balıkları, mezeleri ve keyifli ortamı ile ün salmış köklü balıkçılarından biridir. Belli bir zevk ve kültüre sahip müdavimlerinin buluşma noktası olan Vira Restaurant, ilk olarak 1988’de önce Şile’de açılmış. Kuzguncuk’ta açmış olduğu diğer şubesi ile de Vira Restaurant, İstanbullu yemekseverlerin ve gurmelerin tercihi olmuştur.

3 Replies to “Vira Restaurant”

 1. Hasan ALPARSLAN

  Bu restaurant’ta asagidaki linkte bahsedildigi gibi bir ayrimcilik sozkonusu ve buna ilk rastlayan musteriler ne yazikki bunlar degil… Incelemeniz dilegimle!!!
  http://buradakimseyok.blogspot.com/2011/07/sehir-keyfi-senin-neyine-vesayet.html

 2. baron34

  kesinlikle tercih edilmeyecek ilgi alaka olmayan pis bir mekan……sakın arkadaşlar tavsiye ederim fırsatlardan falanda almayın……..

 3. makb

  Mekanın yeri, manzarası, mezeleri, balıkları çok güzel. Müzik bir harika. Çok iyi bir grup ve iyi sesli bir bayan, türkçe, yabancı pop müzik yapıyorlar. Personel çok güler yüzlüydü. Yandaki eski fabrikadan kalan tuğla duvarların mekana verdiği otantik hava da müthiş bence. Fiyatları konusunda bilgim yok, çünkü internette fırsat sitelerinden kupon alarak gittik. Kupon alarak gitmenin çok avantajlı olduğunu düşünüyorum.
  Yanlız şansımıza, gttiğimiz akşam düğün sonrası yemek de vardı ve çok kalabalıktı. Masalar çok sıkışıktı ve yan masa ile bitişik oturduk, tabi, bütün konuşulanlar duyuluyordu. Ama başka günler böyle olmadığını düşünüyorum zaten sorumlu bayan da o güne özgü çok kalabalık olduğunu söyledi. Ayrıca rezztoran.com’dan yaptığınız rezervasyona sakın güvenmeyin ve mekanı mutlaka arayın derim. Nerdeyse rezervasyonum geçersiz olacaktı. Bu konuda problem çıktı.
  Ancak rezervasyon yaptırırken çok kalabalık olmadığından emin olunarak ve rezervasyon için Vira Restaurant’ın kendisi aranarak gidilebilecek, keyifli bir mekan.

Comments are closed.