Balık Restoranları

Taşlıhan Restaurant

Beykoz Anadolu Feneri’ndeki Taşlıhan Butik Otel bünyesinde lezzet sunan Taşlıhan Restaurant, muhteşem Boğaz ve deniz manzarası eşliğinde sizleri huzurlu zamanlara davet ediyor.

Taslihan Restaurant Anadolu Feneri2Bu seçkin restoran Boğaz’ın Karadeniz’e bağlandığı yer olan Anadolu Feneri’nin en güzel manzaraya sahip noktalarından birinde konuklarını ağırlıyor. Yüzyıllardır Boğaz’da gemilere yol gösteren Anadolu Feneri’nde şimdi Taşlıhan Restaurant lezzete ışık tutuyor.

Zengin menüsü kahvaltıdan ana yemeklere, tatlılardan ara sıcaklara a la carte ve brunch seçenekleri bulunan Taşlıhan Restaurant web sitesinde şöyle tanıtılmakta:

Taslihan Restaurant Anadolu Feneri5“Marmara’nın Karadeniz ile buluştuğu, Beykoz Anadolu Feneri köyünde 2010’da faaliyetlerine başlayan Taşlıhan Restaurant kaliteden ve lezzetinden taviz vermeden, siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Aileniz ve dostlarınız ile güzel bir haftasonu yaşayacağınız mekanımızda dilerseniz, sabah açık büfe kahvaltımızda güne başlayabilir, isterseniz taze balıklarımızdan tadabilir veya günlük yaşam karmaşasından sıyrılıp, deniz ve doğa manzaralı sizin için dizayn ettiğimiz butik otelimizde konaklayabilirsiniz.”

2 Replies to “Taşlıhan Restaurant”

  1. ZEYNEP H. ÇAKIRGÖZOĞLU

    5 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ AİLEMLE KAHVALTIYA GİTTİK.SAMİMİ,İÇTEN VE SÜREKLİ İLGİLİLER.PERSONELİN İLGİSİNE ÇIKIŞIMIZDA YOLCU EDERKEN DAHİ EKSİKLERİ OLDUYSA DEFALARCA ÖZÜR DİLE GETİREN İŞLETMECİLERİNE ÇOK TEŞŞEKÜR EDİYORUM.O KADAR MESAFEYİ TEKRAR KAT EDİP GELECEĞİM..BAŞARILAR…

  2. Mustafa Çoban

    Mekana gittim ben ailemle geçtiğimiz pazar tavsiye ettiğinize değdi üstteki yorumlardaki gibi bir yer değil kattiyen personelleri çok ilgililer dedikleri kadar var mavi yeşil birarada. özellikle kalvaltılarını tavsiye ederim size. İyi günler Kandiliniz Mübarek olsun.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0