FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Stella Di Mare

Sahilden giderken Yeniköy ve Tarabya’yı geçtikten sonra vardığınız Kireçburnu’nda hizmet veren, eski adı Pescatore olan Stella Di Mare Balık Lokantası denizi ve deniz ürünlerini sevenler için gidilecek güzel adreslerden biri. Giriş kapısından itibaren her şeyin en ince detayına kadar hazırlandığı Stella Di Mare, damak zevkine sahip deniz ürünleri tutkunlarının uğrak noktalarından biri olarak hizmet veriyor.

İş toplantıları için farklı seçenekler sunan, otoparkıyla park sorunu yaşamanıza engel olan Stella Di Mare Balık Lokantası’nda ister fix mönü ister ala kart yemek seçebilirsiniz. Doyumsuz lezzetler, Stella Di Mare‘ye özel tatlar, harika manzarası ile Stella Di Mare Balık sizi bekliyor!

Deniz ürünlerinden hazırlanan mezeleri ve Balık Çorbası, Balık İskender, Balık Kokoreç gibi kendine has sunduğu lezzetleriyle sevebileceğiniz mekanda günlük taze bir balık seçerek akşam yemeğinizi sonlandırabilirsiniz.

İstanbul’un tanınmış balıkçılarından olan Stella Di Mare‘de levrek tuzda, levrek dolma ve levrek buğulama balıkların şahı levrektir diyenlerin baştacı ettiği üç ayrı lezzet. Yanı sıra değişik bir seçenek olarak deniz mahsulleri kokoreç, paella, kalamar dolma, levrek levengir (somon balığı),karides soya soslu, deniz mahsulleri fırın, lakerda, jumbo karides, deniz salyangozu, pavurya bacağı ve bütün balık çeşitlerini deneyebilirsiniz. Stella Di Mare İtalyanca “deniz yıldızı” anlamına geliyor.