FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Porto Balık

Yeşilköy’ün dikkat çeken balık restoranlarından Porto Balık, hem zarif iç dekorasyonu ve ferah ortamı hem de usta ellerle hazırlanan meze, balık ve deniz ürünleri menüsü ile keyifli bir balık sofrası arayanlar için ideal bir adres.

Kaliteli hizmet, kaliteli yemek anlayışını benimseyen Porto Balık, bir Yeşilköy klasiği olmayı başarıyla sürdürüyor. Kaliteli balığın değişmez adresi Porto Balık leziz menüleri ile misafirlerini eşsiz manzarasıyla ağırlıyor.

Zengin bir balık sofrası menüsüne sahip olan restoranda lakerda, midye dolma, levrek marine, topik, çiroz, haydari, fava, pilaki gibi deniz ürünlü veya yoğurtlu, zeytinyağlı mezeler, kalamar tava ve dolma, karides güveç, hamsili pilav gibi ara sıcaklar, mevsimine göre taze lüfer, hamsi, kalkan, barbunya, ıstakoz, çupra, dülger balığı, orfoz, mercan gibi seçenekler adeta bir balık ziyafeti sunmakta.

Yemeğe eşlik eden başta zengin rakı çeşitleri olmak üzere yerli yabancı alkollü ya da alkolsüz içecekler, baklava, kalburabastı, şekerpare, fırında helva, irmik ve ayva tatlısı gibi geleneksel tatlı çeşitleri ile dondurma, sufle, profiterol gibi dünya mutfaklarından tatlı seçenekleri bu ziyafeti eksiksiz şekilde tamamlıyor. Porto Balık, sunduğu tüm lezzetlerle Yeşilköy civarının en gözde balık restoranlarının başında geliyor.