FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Palukçu Balık Lokantası

Tarihi yarımadanın yine tarihi semtlerinden Şehremini’de nefis bir balık sofrası keyfi sunan Palukçu Balık Lokantası, tipik bir esnaf lokantası konseptinde eşsiz tatlarla misafirlerini ağırlıyor.

Ünlü gurme-yazar Vedat Milor‘un “Boğaz’daki lokantalardan daha iyi” diye nitelendirdiği Palukçu‘da özellikle kızartma balıkları öneriyor. Mevsimine göre taptaze hamsi, levrek, lüfer, palamut, mezgit, barbun, tekir gibi balık çeşitlerinin yanında, karides, kalamar, midye gibi deniz ürünü seçenekleri de tadı damağınızda kalacak şekilde hazırlanıp sofranıza getiriliyor. Lezzetlerinde hiçbir şekilde dondurulmuş balık ve deniz ürünü kullanmıyorlar, hepsi taze olarak hazırlanmakta. Ayrıca evde yemek için kiloyla balık pişirme hizmetleri ve yakın çevreye paket servisleri de mevcut. Bu salaş ve güzel balık lokantası web sitesinde şöyle tanıtılıyor:

Palukçu, İstanbul Şehremini’de kaliteli hizmet anlayışıyla akılda kalıcı lezzetler sunan bir balık lokantasıdır. Palukçu yılların bilgi birikimiyle taze ve lezzetli balıklarını değerli ziyaretçilerine sunuyor. Dondurulmuş balığı tezgahına sokmayan Palukçu, kısa zamanda halkın beğenisini kazanarak alanında Türkiye’nin önde gelen mekanlarından biri olmayı başarmıştır. Çizgiüstü ve çizgialtı mecralarda adından sıkça sözettiren Palukçu özel lezzetler sunmaya devam ediyor.”

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!