Balık Restoranları

Mihman Balık Şile

Yeşile ve maviye doyuran doğası, keyifli atmosferi, kaliteli hizmeti ile lezzetin yeni adresi Mihman Balık, Şile’nin eşsiz doğa güzelliği içerisinde denizin ve balığın keyfini çıkaracağınız Mihman Balık, sizlere hem lezzetli hem de keyifli bir serüvenin kapılarını açıyor. Uzun yıllar önce Şileli balıkçıların teknelerini, ağlarını onarıp denize hazırlandıkları, ancak geçen zamanla birlikte iş görmez hale gelip terk edilen balıkçı barınağının restore edilmesiyle doğan Mihman Balık, İstanbul’a sadece 45 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Şehre yakın ama şehrin gürültüsünden uzak bir mekan olan Mihman Balık, doğanın doğallığını bozmayan ahşap yapısı, dekorasyonu ve muhteşem deniz manzarası ile dikkat çekerken, mönüsünde yer alan taptaze deniz ürünleri, Girit’ten Cunda’ya, Cunda’dan İstanbul’a uzanan meze çeşitleri ve zengin içecekleri ile hem gözlere hem de farklı damaklara hitap ediyor.

4 Replies to “Mihman Balık Şile”

 1. Fatoş Bari

  Mihman’ın ortamı çok hoş gerçekten , yemekler de güzel ama fiyatlar inanılmaz pahalı!!!!!!!! Böyle devam ederlerse bir kere giden tekrar asla gitmez , yemek bitipte akşam kapıdan çıkan insanların düşündükleri tek şey resmen kazıklandığınizdır!!!!!!!!!! Bizim bir daha kapısının önünden geçmeyeceğimiz kesin….

 2. kemal sarıgül

  daha öncede bir kaç gittiğim bir mekan. hatta ilk açılışında da sahibi Kaya bey ve eşi ilede tanışma fırsatı buldum. mekan çok güzel,ama güzellik gelip geçicidir. önemli olan hizmet kalitesi ve Fiyat.!!Ramazan ayının son günlerinde oruç olan eşim ve 2 kızımı iftar için götürdüm.iftar için hiç bir ekstra ordöv yoktu vede istemedik.sadece 2 karides güveç,bir kg lık deniz levrek,bir porsiyon köfte,salata,içecek su,2 ayran,1 soda ve 1 meyve suyuna ödediğim rakam 300,00.TL..!! nerede ise masa üstüne hücum eden Kedilerde cabası.Ramazan dolayısı ile içki bile yoktu masamızda.. evet bir an kendimi enayi gibi hissettim,ama hesabımı ödedim,fişimi aldım ve tekrar uğramak üzere and içerek ayrıldım.. darısı gitmeyipte gitmek isteyenlerin başına..

 3. birgül doğan

  Mihman için söylenebilecek tek cümle: “insanları enayi yerine koymaya çalışan bir mekan”…yemekleri de kesinlikle ödediğiniz paraya değmez..müşteri politikası zaten insanları kazıklamak üzerine kurulu bir mekandan ne beklenebilir ki zaten…bir daha asla gitmeyeceğimiz bir yer….

 4. ercan doğan

  sessiz ve huzurlu bir gün geçirip keyifli bir yemek yemek için girdiğimiz Mihman’da her istediğimizi iki defa istemek zorunda kaldık ve fiyat listesi olmadığı için balığa ne yazdıklarını sorup siparişlerimizi verdik.gelen balıklar(tekirin bu kadar küçüğünü yememmiştim)ve mezeler orta karardı ama iş hesaba gelince bize söylenen tüm fiyatlar iki katına çıkmıştı….bir meken sahibinin bu kadar küçüleceğini hiç aklıma getirmezdim.İnsanları KAZIKLAYARAK,YALAN SÖYLEYEREK, ALDATTMAK yaşlı başlı bir adamı hiç mi utandırmaz,hiç mi mahçubiyet hissettirmezz.Bizim bri daha gitmeyeceğimiz kesin ama en azından bu utanmaz adam ve yaptıklarının insanlar tarafından bilinmesi iyi olur sanırım…

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0