FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mavi Fener Balıkçısı

Kadıköy Acıbadem’de taze balık ve deniz ürünlerinden oluşan menüsü, ferah ortamı ile Mavi Fener Balıkçısı, gerçek bir balık sofrası arayanların yeni gözdesi.

İstanbul Anadolu yakasının nezih semtlerinden Acıbadem’de lezzet sunan Mavi Fener Balıkçı‘sının zengin menüsünde yok yok. Mezgitten hamsiye, levrekten kalkana oldukça geniş seçeneklerde balık çeşitleri mevcut. Ayrıca kalamar, karides gibi deniz ürünlerinden oluşan ara sıcakları damaklara layık. Torikten yapılan lakerdası özellikle tavsiye edilmekte. Zeytinyağlı ve yoğurtlu soğuk-sıcak mezeleri de usta işi. Salata, tatlı ve alkollü-alkolsüz içecek çeşitleriyle dört dörtlük bir balık sofrası isteyenler için ideal bir menüye sahip. İç ve dış mekanıyla keyifli bir atmosfere sahip olan Mavi Fener, sevdiklerinizle lezzet dolu bir akşam geçirebileceğiniz bir restoran.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!