FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Levrekmek

Levrekmek deniz ürünleri konusunda İstanbul’da farklı konseptte lezzet sunan bir mekan. Balık ve deniz ürünlerinde gurme tatlar yaratan bu özel tatlar durağı yeni açıldı.

Levrekmek, 20 yıl boyunca opera sanatçılığı yapan Deniz Kurt’un balık ve deniz tutkusu nedeniyle görevinden ayrılması ve Umman denizine, Pakistan’da karideslerin peşine düşmesi ile başlıyor. 12 ay boyunca müşterisine son derece lezzetli ürünler sunacak olan Levrekmek, kokusuz ve kılçıksız, her damak zevkine uygun balık çeşitleriyle, balık sevmiyorum diyene bile kendini sevdirecek balık ürünlerine sahip gurme bir istasyonu.

Mekanda sunulan deniz ürünleri ve balıklar, İzmir’den Lipardo su ürünlerinden taze taze alınıyor ve Levrekmek’te kalamar soslu karides pane, Ekşi kremalı dülgere, paella, özel levrek sarma ve karides köfteleri gibi pek çok değişik lezzete dönüşüyor. Ve tabii ki nefis ekmek arası levrek yani Levrekmek de var. Ayrıca istenilen balık çeşitleri de pişmemiş olarak alınabiliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!