FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Kolyoz Balık Restaurant

Ankara Çankaya’da zengin balık ve deniz ürünleri lezzetleriyle Ankaralılar için özel bir yere sahip olan Kolyoz Balık, başkentte gerçek bir balık sofrası arayanlar için tavsiye edilen bir mekan.

1. sınıf turistik restaurant belgesine sahip olan Kolyoz‘da mevsimine göre taze balık ve deniz ürünleri, usta aşçılarının hünerleriyle tam lezzetinde hazırlanıp masanıza geliyor. Lagos, levrek, tekir, sinarit, lüfer, kalkan, pisi, palamut, mercan, sardalya, mezgit, uskumru, dil, kılıç gibi çok sayıda balık çeşidi ile, ıstakoz ve yengeç gibi deniz ürünleri menüde mevcut. Ayrıca, İtalyan ve İspanyol mutfaklarından paella, ıstakozlu makarna ve parparelli, spagetti vongole gibi spesiyaller de dikkat çekiyor. İçki menüsünde rakı ve şarap seçenekleri de oldukça geniş.

Restoran 1 adet 60 kişilik ana salon, 1 adet 60 kişilik açılıp kapanabilen kış bahçesi ile, 2 adet tamamen açık 60 kişilik ön bahçe ile oldukça geniş ve ferah mekanlara sahip. Ayrıca üst katlarda; 1 adet 30 kişilik, 3 adet 15’er kişilik VIP salonlarıyla toplamda 220 kişilik kapasite ile hizmet veren Kolyoz Balık‘ta üst katlara çıkmak için asansör, otopark ve vale hizmeti bulunmakta. Pazar günleri de hizmet veren restoranın öğle yemeği sevisi de vardır.