FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Koço

1928’den bu yana, neredeyse asırlık Koço Restaurant, İstanbul en eski ve en kaliteli balık keyfini yapabileceğiniz mekanlarından biri olmayı yarım asırdır değiştirmediği ustabaşı ve özenli servisine borçlu. Her gün 12.00-24.00 saatleri arasında hizmet veren Koço`nun mönüsünün en beğenilen tatları arasında; Arnavut Ciğeri, Tereyağında Karides, Kalamar, Muska Böreği, Sıcak Ciğer ve lakerda menünün spesiyal yemekleri.

Restaurantımızda sizlere yeni hizmetimiz olan kablosuz modem hizmetinizdedir. Restaurantımızın özel teras bölümünde ailenizle birlikte ızgara keyfini yaşayabilirsiniz. Denize sıfır konumdaki Restaurantımız’da geniş ve rahat imkanlarımızla huzurlu yemek keyfini sevdiklerinizle yaşayın.

Bugün bol bol rakının içildiği Koço‘nun prensibi, mezelerin günlük olması. 15 civarında soğuk mezeyi, midye, ciğer, börek, kalamar ve karides güvecin başı çektiği ara sıcaklar izliyor. Özellikle baharda ve yazda, sevimli Moda Vapur İskelesi ve muhteşem Moda denizine bakan manzarasıyla bahçesi tıklım tıklım olan Koço‘nun işletmecileri, lokantanın 70-80 yıldır ayakta kalabilen bir müessese olmasıyla gurur duyuyorlar.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!