FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Kilyos Balık Restaurant

Kilyos Balık Restaurant olarak yeşil ve mavinin, dalga ve kuş sesleriyle buluştuğu yerdeyiz. Sarıyer Kilyos’un tüm bu doyumsuz güzelliklerini restoranımızın lezzeti ile birleştirdik. Keyifli bir balık sofrasının enfes lezzetlerini konuklarımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Usta aşçılarımızın hazırladığı deniz ürünler ve balık menümüz, zengin meze çeşitlerimizle yılın 4 mevsimi hizmetinizdeyiz.

Siz sayın müşteri ve dostlarımızın ilgi ve beğenisiyle sizlere layık olarak hizmetinizdeyiz. Sizlerin memnuniyetine daha çok layık olabilmek amacıyla, kendimizi yeniledik… Yeni dekorasyonumuz, kaliteli hizmet ve servis anlayışımız, her damak tadına hitap eden mutfağımız, taze balık ve deniz ürünlerimiz, tadına doyamayacağınız çok geniş içecek menümüzle günün her saati sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

One Reply to “Kilyos Balık Restaurant”

  1. idil

    Hayatımda bu kadar kötü bir muameleyle karşılaşmadım.Yemek bittikten sonra bir türlü hesap gelmedi, mekan sahibinin olduğu tarafa gittik hesabı ödemek için,ayrı ayrı kredi kartından ödeyecektik.Bir kısmını sevgilim ödemek istedi ve mekan sahibi “5 lira için kredi kartından çekemem,siz nasıl para ödeneceğini bilmiyor musunuz”diye bağırarak bizi azarladı. Bas bas bağırması bitsin diye sevgilim tümünü ödedi kredi kartından. Giderken “Çok saygılısınız teşekkürler” dedim ve arkamızdan “Hadi hadi gidin”diye bağırdı. Bu kadar rezalet bir yere bir daha adımımı atmam!

Comments are closed.