Balık Restoranları

Kavak Kılçıklı Balık Restaurant

Sarıyer’in en güzel yeri Rumelikavağı’nda henüz yeni açılan Kavak Kılçıklı Balık kısa sürede lezzet tutkunlarının uğrak yeri oldu. Muhteşem deniz manzarası ve doğasıyla son zamanların tercih edilen mekanı olan Kavak Kılçıklı Balık hızlı servisi, sağlam dekoru, ve lezzet kalitesiyle kısa sürede kendini kanıtladı.

Kavak Kilcikli Balık Rumelikavagi4Kavak Kılçıklı Balık, balık severlerin tutkunu olduğu taze balık çeşitlerini, birbirinden leziz mezeleri yılların deneyimiyle, İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde müşterilerine sunuyor. Mevsimine göre her zaman taze balık bulunduran Kavak Kılçıklı Balık; meşhur balık eriştesi, kendine has mısır ekmeği, kalkan tandırı ve dondurmalı sıcak irmik helvası ile müşterilerine özel lezzetler sunuyor.

Kavak Kılçıklı Balık Restaurant‘ını özel davet veya toplantılarınız için tercih edebilirsiniz. Deniz manzarasını ayaklar altına seren terası ile konuklarına farklı sayıdaki organizasyonlar için özel alternatifler de sunuyor. 200 kişilik ahşap ile özel olarak dekore edilmiş iç mekanı ile 175 kişilik terası serin yaz akşamlarının vazgeçilmezi olacak.

Bahar ve yaz aylarında, hafta sonları, Kavak Kılçıklı Balık Restaurant‘ının deniz ve orman manzaralı terasında size özel kahvaltı menüsü hazırlanır. Doyasıya balık keyfinin yanında, sevdiklerinizle sohbet dolu, unutulmayacak bir gün yaşayın. Bu balık keyfi kaçmaz, bizden söylemesi!