FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kamara Restaurant

Kamara Restaurant şık, nezih atmosferi, lezzetli Ege otları, deniz ürünlerinden oluşan mezeleri ve taze balık çeşitleri ile Kireçburnu sahilinde hizmet veriyor. İşletmeciliğini otelcilik sektöründe yıllarca yöneticilik yapmış olan Fuat Öztümer ve Halit Özgün birlikte yapıyorlar. Tüm dekorasyon sizlere sevimli , rahat ve hijyen bir ortam sunuyor. Tecrübeli servis personelimiz size kamara restaurant da huzurlu ve keyifli bir akşam geçirmeniz için çalışıyorlar.

Şefimiz Ali Kesgün tarafından özenle hazırlanan meze çeşitlerimizi tadarken, içkinizi keyifle yudumlayacaksınız. Menumüzde sağlık ve lezzetin kaynağı olan Ege otlarını tatmanızı tavsiye ediyoruz. Cibes, hardal otu, kaya koruğu, koyungözü, ısırganotu, deniz börülcesi gibi bir çok otun yanında akya balık pastırması, ahtapot salatası, közde patlıcan, Ege pilakisi ve diğer leziz mezeleri tadabilirsiniz. Sıcak mezelerden balık keşkek’i çok seveceğinizden eminiz. Ahtapot ve kalamar ızgaranın yumuşaklığını ve lezzetini mutlaka denemelisiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!