FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Gümüşlük Fenerci Restaurant

Bodrum’un ünlü Gümüşlük beldesinde balık ve deniz ürünü ağırlıklı menüsüyle konuklarını ağırlayan Fenerci Restaurant, özellikle Bodrum tatili ve gezilerinde ideal bir lezzet adresi.

Muhteşem bir manzaraya da sahip olan restoran web sitesinde şöyle tanıtılıyor:

“Balık ve deniz ürünleri denince Bodrum’a gelenlerin ilk tercihi her zaman Gümüşlük olmuştur. Fenerci Restaurant 1979 yılında İbrahim Erol tarafından Gümüşlük sahilinde hizmete açılmıştır. Fenerci Restaurant Bodrum yarımadasındaki ilk balık restoranları arasındadır. Restoran, sunduğu balık, deniz ürünü ve meze çeşitleri ile müşterilerine oldukça keyifli bir ziyafet sunmaktadır.

İbrahim Bey’in restoranının adını Fenerci olarak belirlemesinin en büyük nedeni babası Rauf Erol’un mesleği olan Gümüşlük sahilinden de görülen adalardaki deniz fenerlerinin bakımından sorumlu olmasıdır. Bu yüzden Gümüşlük yalısındaki bu güzel balık restoranının adını Fenerci olarak adlandırmıştır.

Restoran, Tavşan adasına geçiş noktasında bulunmaktadır. Siz adayı gezerken, verdiğiniz siparişler uzman personelimiz tarafından hazırlanmış olacaktır.”

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!