Balık Restoranları

Gemide Balık

Kartal Dragos sahilinin yeni restoranlarından Gemide Balık, panoramik Adalar manzarası eşliğinde Ege ve Akdeniz’e özgü ezber bozacak lezzetleri misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Gemide Balik Dragos2Dragos sahilinin yepyeni restoranı Gemide Balık, Ege ve Akdeniz’e özgü mezeden ara sıcağa, ana yemekten tatlıya birçok lezzeti Adalar manzarası eşliğinde misafirleri ile buluşturuyor.

Yaşadığınız tüm balık deneyimlerini size unutturacak olan Gemide Balık, ara sıcaklardan mezelere, ana yemeklerden tatlılara kadar tüm bilinenlerden farklı bir a la carte mönüyü sizlerle buluşturuyor.

Gemide Balik Dragos3Konsept iç dizaynı ise size adeta denizin tutkusunu yaşattırıyor ve güneşin her halinde Adalar’la olan dansını seyrederek yemeğinizi yemenize olanak tanıyor.

Yaşar Ekiz, Resul Kibaroğlu ve Bulut Kalkavan’ın işletmeciliğini üstlendiği Gemide Balık, yılların vermiş olduğu deneyimi, kalite ve hijyenle birleştirip en güzel lezzetleri oluşturuyor ve profesyonel bir servis anlayışıyla konuklarına sunuyor.

12 ay boyunca hizmet veren mekan, günlük servis ettiği taptaze balıkları, mevsimsel tatlar ile birleştirerek konuklarını unutamayacakları bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Gemide Balik Dragos425 kişilik mutfak ve salon ekibi ile Gemide Balık, menüsünü belirli aralıklarda değiştirerek misafirlerine farklı ve özel tatlar sunmayı amaçlıyor. Gemide Balık’ın özel lezzetleri arasında ise ‘Yunan Sarma’, ‘Lezzet Lokumu’, ‘Balık Külbastı’, ‘Balık Kokoreç’, ‘Balık Kebabı’, ‘Balık Pastırması’ ve ‘Levrek Sarma’ yer alıyor.

Turkuvaz, mavi ve beyaz tonlarıyla bezenmiş mekan kapalı alanda 150, açık alanda ise 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip. Gemide Balık’ta ebeveynler birbirinden özel lezzetleri tadarken, çocukları ise uzman pedagog eşliğinde keyifli vakit geçirerek unutulmaz anılara sahip oluyor.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0