FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Fethiye Hilmi Restaurant

Mavi ve beyazın eşsiz uyumu içerisinde, huzuru, mutluluğu ve lezzeti bulacağınız sıcacık bir mekan, Hilmi Restaurant. 2004 yılında bir aile işletmesi olarak Fethiye Balık Halinde faaliyet göstermeye başlayan restoranımız; eğitimli ve güler yüzlü personeli ile siz müşterilerimizin iyi bir gün geçirmesi ve iyi anlarla ayrılması için her türlü gayreti göstermektedir.

Balık Hali; önceleri küçük yerli esnafın kendi ürettikleri ürünlerini sattıkları bir Pazar yeri iken, 10 yıl önce restorasyonu yapılarak keyifli bir lezzet durağı haline gelmiştir. Konsept olarak eski dokusunu korumayı başaran bu alanda, kapıdan girdiğiniz anda bir balık taşı ile karşılaşırsınız. Taptaze ve çeşitte sınır tanımayan bu tezgahlardan istediğiniz ürünleri siz seçersiniz. İşte bu noktadan sonra ise bizim uzmanlık alanımız başlar. Akdeniz ve Ege mutfağının iştahınızı arttıracak kadar lezzetli mezeleri, salataları eşliğinde seçtiğiniz ürünlerinizi ızgara, tava yada odun ateşinde pişirerek sizlere sunarız, bir de tüm bunlara fasıl keyfi ekleriz. Çünkü biliriz ki dost sofraları sadece yemeklerle değil, bir ağızdan söylenen şarkılarla can bulur.

Eğer, başka hiçbir yerde sahip olamayacağınız bu atmosfere dahil olmak isterseniz, gelin sizde bir kez bizi ziyaret edin ve kararı siz verin.