Balık Restoranları

Dardenia

Geleneksel Türk balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi yorumuyla tüketici beğenisine sunan Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri dardenia, balık-ekmek için hazırlanmış özel ekmeği, farklı balık çeşitleri ve her balığa özel soslarıyla lezzetseverleri ağırlıyor.

Doğal ortamında yetişen balıkları tamamen katkısız bir şekilde balıkseverlere sunan; balık çorbasından sushiye, tempura, kalamar tava, midye tava gibi atıştırmalık lezzetlerden spesiyallere her damak tadına hitap eden dardenia, taptaze ve çok lezzetli balıkları, yumuşacık ekmekleri, eğlenceli sunumu ve orijinal pişirme teknikleri ile lezzet dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. Dardanel tecrübesiyle hazırlanmış balıklar sadece dardenia’da yiyebileceğiniz yumuşacık ekmeklerle servis ediliyor. Balık-ekmek’e sınıf atlatan, farklı balık türleriyle farklı damak tadlarına hitap eden dardenia’da, hamsi, levrek, somon, kalamar gibi deniz ürünlerinin en lezzetlileri yer alıyor.

Erenköy ve Maslak olmak üzere iki mağazada hizmet veren dardenia menüsüyle de dikkat çekiyor. İster teppanyaki ızgarada hazırlanan levrek ya da somon, ister tavada çıtır çıtır kızarmış mezgit ya da hamsi ve üzerine her balığa özel hazırlanmış eşsiz dardenia sosuyla balıkseverlere karşı konulmaz lezzet seçenekleri sunuyor.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0