FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Dalyan Restaurant (Cevat’ın Yeri)

Çeşme’de yaklaşık 40 yıldır Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini, balık ve deniz ürünlerini, mezelerini sunan, gerçek bir gurme mekanı Dalyan Restaurant ya da bilinen ismiyle “Cevat’ın Yeri”.

Balık ve deniz ürünü denildiğinde Çeşme’de akla ilk gelen beldedir Dalyanköy. İzmirlilerin Cumartesi Pazar günlerini keyifle geçirdikleri Dalyanköy, yaz gelince Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden gelen konuklarını ağırlar. Şirin limanı, temiz doğası ve güneşiyle Egeyi tadıp yaşayabileceğiniz bir yerdir burası. Dalyan Restaurant diğer bilinen adıyla Cevatın Yeri 1975′ ten bu yana konuklarına Ege’nin binbir lezzetini, taze günlük deniz ürünlerini kalitesinden ödün vermeden sunmaktadır.

Kapalı alanı 300, açık alanı 800 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir. Yolunuz Dalyanköy’e düşerse; kalamar ızgara ve dolma, deniz börülcesi veya fasülyesi, tuzda balık, buğulama gibi spesiyallerini denemeden dönmeyin. Ege denizinin geleneksel mutfağını, taze deniz lezzetlerini, Çeşme’nin şaraplarını tadacağınız anılarınızdan silinmeyecek mekan…