FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Cundalı Hasan

Sarıyer, balık lokantaları ile İstanbul’luların boğazda balık sofrası keyfi yapmak isteyenlerin uğrak yeri. Cundalı Hasan işte bu keyfi yaşayabileceğiniz nezih bir restoran.

Sarıyer’in en güzel semtlerinden biri olan, Boğaz’ın incisi Tarabya’da bulunan Cundalı Hasan, sıcak ve güleryüzlü garsonlarıyla, eşsiz boğaz manzarasıyla, başlangıçtan ana yemeğe kadar leziz balıkları ve yemekleriyle diğer balık restoranlarından farklılığını ortaya koyup, kendini ispatlamayı başarmıştır. Tatlıları da dillere destan olan Cundalı Hasan’da ailenizle birlikte rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz.

One Reply to “Cundalı Hasan”

  1. Volkan Kurşun

    31 Mayıs 2011 akşamı iş çıkışında kız arkadaşım ile birlikte grupfoni den aldığım biletler ile Cundalı Hasanın yolunu tuttuk. Sözde kız arkadaşıma süpriz yapacaktım fakat biraz bize süpriz oldu. 2. sınıf muamele daha size yeriniz gösterilirken başlıyor,internetten bilet alanların hepsi mekanın arka tarafına doğru toplanmış,öndeki masalar boş olmasına rağmen sorduğumda yer yok dediler, üst kata geçelim dedim yer yok dediler, yaklaşık 1,5 saat sonra lavoba için üst kata çıktığımda üst katın % 20-30 un anca dolu olduğunu gördüğümde kızgınlığım 2 ye katlandı.Boğaz manzarasını ancak sigara içmek için dışarı çıktığımızda farkedebildik:) Yemeklere gelince, ilk başta mezeler geldi 8-9 çeşit mezeden 5 tanesini seçiyorsunuz seçim için de çok fazla alternatifiniz yok zaten.Yoğurtlu Semiz otu,acılı ezme,patlıcan salatası başarılıydı,peynir gerçekten kötüydü.Mezelerimizi yerken 1 tabakta 4 adet kalamar 4 adet midye tava geldi, 2 kişi için miktar bakımından az olması bir yana tadlarını da beğenmedim.Böyle güzel bir yerde hizmet veren bir yerin çalışanlarının da biraz daha özenle seçilmiş insanlar olmasını beklerdim. Ucuz eleman çalıştırcaz diye hitap etmesini bilmeyen garsonları toplamışlar.Neyse levrek veya çupra tercihimizi de yapıp balığımızı bekledik, bu sırada 5 tane garson ayrı ayrı gelip sizin balık levrekmiydi çupramıydı diye sordu,nekadar ilgili oldukları burdan belli değilmi.Herkese ayrı ayrı açıklama yapmak zorunda kaldık bizimle kimin ilgilendiği belli değil çünkü. 4-5 garson da ön tarafta aynı masanın etrafında bekliyorlar neden mi? O masalara nekadar hızlı cevap verir nekadar çok şey yedirip içirirseler okadar hesap artıyorda ondan biz hesabımızı baştan ödediğimiz için bize nekadar yavaş nekadar az hizmet edilirse okadar iyi. 1 saat sonra anca gelebildi balığımız.Sinirden doymuşduk zaten balığımızdan 3-5 çatal aldıktan sonra bırakıp çıktık.Çıkarken bir de meyve tatlı ikram edecektik daha, kahve almazmıydınız falan demeleri yokmu. Gördüğümüz muamele sonucunda içimden bahşiş vermek bile geçmedi. Mekandaki en iyi hizmeti araçlarla ilgilen vale den aldık diyebilirim, bu da gecenin sonunda bizi birazcık olsun gülümseten bir durum oldu. Tavsiye edermisiniz diye soranlara kesinlikle tavsiye etmediğimi belirtmek isterim. Saygılar…

Comments are closed.