FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Cunda Ada Restaurant: Tarihi Bir Mekanda Lezzet ve Denizin Buluşması

1992 yılından beri Cunda Adası’nın simgesi haline gelen Cunda Ada Restaurant, deniz ürünleri severlere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Tarihi Rum binasıyla özel bir atmosfere sahip olan restoran, kış aylarında 140 kişilik kapalı alanıyla, yaz aylarında ise 120 kişilik çardağıyla misafirlerini ağırlıyor.

Cunda Ada Restaurant’ta denizin manzarası da yemeğinize eşlik ediyor. Cunda Adası’nın karşısındaki Tavuk Adası ve Dalyan Boğazı’nın manzarası, gün batımının eşliğinde unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Uzman aşçılar tarafından hazırlanan balık çeşitleri ve Ege, Girit, Anadolu mutfağından lezzetler, Cunda Ada Restaurant’ın geniş menüsünde yer alıyor. Zeytinyağlı otlar ve Cunda mutfağının spesiyalleri de bu lezzet şölenine katkıda bulunuyor. Kaliteli ve güler yüzlü personel ise misafirlere kusursuz bir hizmet sunuyor.

Sadece lezzetli deniz ürünleri sunmakla kalmayan Cunda Ada Restaurant, misafirlerine farklı bir deneyim sunmak için balık tutma turları da düzenliyor. Güneşin doğuşunu tekneden izlerken balık tutabilir ve akşam yemeğiniz için kendi balığınızı seçebilirsiniz.

Popüler bir mekan olması nedeniyle Cunda Ada Restaurant, özellikle yoğun sezonda rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyor. Özellikle arzu ettiğiniz balık ve spesiyalleri rezervasyon sırasında belirtmeniz, hayal kırıklığı yaşamanızı önler.

Cunda Ada Restaurant İletişim Bilgileri:

Adres: Mithatpaşa, Mevlana Cd., 10405 Ayvalık/Balıkesir, Türkiye
Telefon: +90 266 327 19 28
Çalışma Saatleri: Her gün 10:00 – 00:00
Google Haritalar’da Görüntüle: https://maps.google.com/?cid=5697164171684153913
Tripadvisor’da Değerlendirmeleri Görüntüle: https://www.tripadvisor.com.tr/Restaurant_Review-g297975-d3431484-Reviews-Ada_Restaurant-Ayvalik_Turkish_Aegean_Coast.html
Cunda Adası’na yolu düşenler için Cunda Ada Restaurant, lezzetli deniz ürünleri, unutulmaz bir manzara ve keyifli bir atmosfer arayanlar için ideal bir seçenek.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!