FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Behzat Et Balık Mangal

Ankara Behzat, tüm lezzetleri bir arada yaşayabileceğiniz, Türk mutfağının en seçkin tatlarını bulabileceğiniz bir mekan. Lezzetin yaşatıldığı bu sıradışı atmosfere davetlisiniz.

Türk mutfağının seçkin lezzetlerini kendine özgü atmosferi ile muhteşem mekanında sunan Behzat aynı anda 400 misafirini ağırlıyor. Et, balık, mangal keyif ve lezzetini yaşayabileceğiniz Behzat, sunduğu lezzet seçenekleri ile alternatifsiz bir mekan halini alıyor. Eti, mangal keyfine vararak tatmanızı sağlayor, sunmuş olduğu lezzetli ve taze balıkları eşsiz mezeleriyle tamamlayarak, damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor.

Günün her saati “yaşayan ve yaşatan” Behzat, konuklarına güler yüzlü hizmeti, kaliteyi ve estetiği bir arada sunuyor. Ankara’nın stresli koşuşturması içinde bir an olsun zamanı durdurup nefes almak isteyenler için ideal bir mekan olmayı kendine misyon edinen restoran, Cumartesi günleri serpme köy kahvaltısı, Pazar günleri ise 150 çeşitten oluşan brunch keyfine de ev sahipliği yapıyor. Behzat 200 araçlık otoparkı ve çocuk oyun alanı ile hizmetinizde. Haftanın her günü ayrı bir keyif yaşayacağınız, özel lezzetlerle anacağınız ve dostlarınızla paylaşacağınız en doğru mekan…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!