FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

Ardıç Cafe & Restaurant

2000 Yılının Ağustos ayında kurulan Ardıç Cafe&Restaurant, açıldığı günden itibaren desteğini esirgemeyen misafirlerine dünya mutfağından çeşitleri ile Ardıçlı Evler sakinleri ve yakın çevremize leziz ve keyifli saatler sunmayı hedef olarak belirlemiş ve çalışmalarını ilk günkü titizliği ve heyecanı ile sürdürmektedir.

İşletme Müdürlüğünü Serhat Ilgın tarafından yapılan Ardıç Cafe&Restaurant; Bahar aylarının ilk günlerinden itibaren yeşillikler içerisindeki bir dönüme yakın geniş bahçesinde misafirlerine hizmet vermektedir. Soğuk kış günlerinde ise kapalı şömineli salonumuzda çıtır çıtır yanan ateş ve odun kokusu eşliğinde yaklaşık 50 kişiyi, kış bahçesi görünümündeki verandamızda ise yaklaşık 50 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Mutfak üstadlarımız, şeflerimiz Ayhan Kılınç ve Şükrü Aygaz, klasikleşen tatlarımızı değiştirmeden dünya mutfağından örnekleri ile mönümüzü misafirlerimiz için titizlikle hazırlamakta ve sunmaktalar.

İşletme Müdürümüz Serhat Ilgın yönetiminde, genç, güleryüzlü ve dinamik servis ekibimiz, bizi tercih eden değerli misafirlerimize hizmette kusur etmemek için sürekli yerinde eğitim mantığı ile kendilerini geliştirmektedirler.

Haftaiçi öğlen saat 12:00 itibarı ile servisimiz açılıyor. A’la carte mönümüze 12:00 – 15:00 saatleri arasında %10 indirim uyguluyoruz.

Her Pazar 10:30 – 14:30 saatleri arasında zengin açık büfe kahvaltı servisi veriyoruz. Peynir çeşitleri,şarküteri tepsisi, reçel çeşitleri, sıcaklarda yumurta çeşitleri, sıcak poğaçalar, açmalar, simitler, börekler, meyve salatası çeşitlerimizden örneklerdir.

Her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları Zaim ile canlı müzik programımız kış aylarında kapalı salonumuzda yaz döneminde ise bahçemizde sürmektedir.