FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Anjelique

Anjelique, tamamen yenilenen dekorasyonu ve menüsüyle, boğaz manzarası eşliğinde Ortaköy’deki mekanında müdavimleri ile buluşuyor. Her yaz olduğu gibi, bu yaz da üç ayrı katında eğlenceyi keyif ve lezzetle bütünleştiren Anjelique’in dekorasyonu ve menüsü tamamen yenilendi. Bu yaz Anjelique’in deniz katında Uzakdoğu – Asya mutfağının seçkin lezzetleri sunuluyor. Orta ve üst katta ise, 3 Michelin yıldızlı ve dünyanın en iyi restoranlarından biri olan Michel Bras’ın hem Fransa hem de Japonya’da şef aşçısı ve direktörü olarak çalışan James Wilkins tarafından hazırlanan çok özel lezzetler servis ediliyor. Anjelique’in menüsünde Türk yemeklerinden özel lezzetler de ayrı bir başlık altında sunuluyor. Yaza özel lezzetlerle hazırlanan birbirinden farklı kokteyller de zengin şarap kavı ile birlikte misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Bir başka büyük değişiklik ise, bu yaz Anjelique’in iki katında iki farklı müzik çalıyor olması. Deniz katı ile üst katlarda farklı dj’ler, farklı tarzlarda müzikler ile misafirlerin yemek ve eğlence keyfine eşlik ediyor. Anjelique bu yaz da dünyaca ünlü dj’lere ev sahipliği yapmaya devam edecek. Haftanın her günü açık olan Anjelique’de Boğaz manzarası eşliğinde yenilen yemeğin sonrasında, eğlence sabahın ilk saatlerine kadar devam ediyor. Anjelique, hemen önünde yer alan özel iskelesi ile dileyenlere denizden ulaşım kolaylığı da sağlıyor.

Anjelique 22:00’ye kadar yemek rezervasyonu almaktadır, 24:00’de club düzenine geçilmektedir. Haftasonu rezervasyonlarınızı en geç Çarşamba günü yaptırmanız tavsiye edilir. Daha sonra gelen rezervasyonlar bekleme listesine alınmakta ve size Anjelique tarafından telefonla geri dönülmektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!