FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Akatlar Hayal Kahvesi

Yeni Hayal, Yeni Konsept, Yeni Ruh… Hayal Kahvesi Cafe Bistro Akatlar Club Sporium’da açıldı. 1992’den beri İstanbul gece yaşamında öncü ve farklı bir rol oynayarak kült bir marka haline gelmiş olan Hayal Kahvesi, geliştirilmiş Cafe Bistro konsepti ile Akatlar Clup Sporium da açıldı. Bilindiği gibi yeni konseptin ilk örneği 2 yıl önce Caddebostan Kültür Merkezi içinde açılmış ve büyük ilgi görmüştü.

Mutfak sanatları akademisi baş aşçısı Fatih Güven ve ekibi Hayal Kahvesi Akatlar’da DJ ve canlı performanslar gibi Hayal Kahvesi değişmezlerinin yanına iyi bir mutfak eklendi. Mutfak Sanatları Akademisi’nin baş aşçısı Şef Fatih Güven yönetiminde, genç ve yaratıcı ve stil sahibi bir ekip, pizza’dan Uzakdoğu yemeklerine, makarnalardan hamburgere uzanan geniş bir dünya mutfağı mönüsüyle hizmet verecek…Hayal Kahvesi Akatlar’ın mutfak felsefesini, pişirilen ürünün niteliği (Organik ve hormon-vs) tazeliği kadar sağlıklı pişirme ve pişirme teknikleri üzerine kafa yoran bir anlayış oluşturuyor.

Raw Food Saf Restoran işbirliğiyle Hayal Kahvesi’nde Ünlü yıldızların da tercihi olan ve Amerika’da sağlıklı ve alternatif beslenmede yeni bir çığır açan Raw Food akımının öncüsü ünlü Amerikalı Şef Chad Sarno Saf Restaurant – Hayal Kahvesi işbirliği ile hazırlanan özel menülerdeki taze organik ürünlerle hazırlanan özel yemekleri Hayal Kahvesi mutfağının daimi seçenekleri arasında olacak. Woody Harrelson, Red Hot Chili Peppers, Charlize Theron, Jane Fonda gibi yıldızların şefi Chad Sarno’nun eğittiği bir aşçı tarafından taze olarak hazırlanan bu menünün yanında usta şefin bizzat katılacağı raw food günleri ve bu mutfağın temel özellikleri üzerine workshoplar yine Hayal Kahvesi’nin düzenli etkinlikleri arasında yer alacak. Chad Sarno’nun bizzat katılımıyla her Cuma 18:00-22:00 arasında düzenlenecek SAF Cuma’ları raw food günlerinde 35 YTL karşılığında günün spesiyallerini tadabilir ve SAF organik mutfağı hakkında bilgilenebilirsiniz.

Dj Ergun Kara Zarifi, Suada ve Club Eos’ dan tanıdığımız DJ Ergun haftanın 6 günü yepyeni arşivi ile Hayal Kahvesi Akatlar’da olacak…

Dekorasyon geliştirilmiş cafe – bistro olarak tanımlanan bu konsepti, Mimar Sema Topaloğlu Hayal Kahvesi geleneğini baz alan ve geliştiren bir anlayışla demir, taş, brüt beton ve altın varak kullanarak işin amaç ve ruhuna uygun bir mekan yarattı.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!