FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

A’jia Restaurant & Bar

Kanlıca’da bulunan tarihi Ahmet Rasim Paşa Yalısı, Türkiye’nin tek kurumsal restoran gurubu olan ve İstanbul’un seçkin mekanlarını bünyesinde barındıran İstanbul Doors Group tarafından, restoran ve butik otel hizmeti vermek üzere adıyla konuklarını ağırlıyor.

Muhteşem deniz manzarasına hakim yazlık – kışlık restoranı ve 16 odalı butik otel konseptinde hizmet vermeye başlayan, her ayrıntısı incelikle düşünülerek tasarlanmış olan A’jia Anadolu yakasına yeni ve farklı bir soluk getirdi.

İtalyan mutfağı ağırlıklı Akdeniz mutfağının sunulduğu A’jia ,usta ellerde hazırlanmış özgün lezzetleriyle konuklarına zengin bir mönü alternatifi sunuyor. Kışın 50, yaz aylarında ise 250 kişi ağırlama kapasitesine sahip olan restoranda ayrıca her sabah 07:00-10:30 saatleri arasında kahvaltı, her Pazar 07:00-15:30 saatleri arasında brunch servisi veriliyor.

Özel günler ve kutlamalar için ise pasta siparişleri kendi bünyesinde özenle hazırlanıyor. Boğaz manzarası eşliğinde, haftanın her günü, kokteyl ve kokteyl prolonge servisi verilebilen mekan düğün, kokteyl gibi özel davetlere ev sahipliği yapacak.

Yazlık restoranı ile, düğün ve özel davetler için 300 kişilik yemek servisi, kokteyller için de 800 kişi ye servis verme kapasitesine sahip olan A’jia ‘da kış ayları nda 50 kişilik yemek, 100 kişilik kokteyl prolonge ve 120 kişilik kokteyl organizasyonları yapılabiliyor.

İş toplantıları için ise yine deniz manzaralı 40 kişilik toplantı salonu bulunuyor. Butik otel hizmeti almayı tercih eden yerli ve yabancı konuklarının gözde konaklama yeri olacak otelde ise, R=Mimarlık’tan Mimar Reşit Soley‘in özgün dekorasyonu ile tasarlanmış 16 oda içerisinde, engelliler için özel olarak dizayn edilmiş bir oda da bulunuyor.

Restoran ve otelde, konukların rahatı ve huzurunun ön planda tutulduğu İstanbul Doors Grubu anlayışının ayrıcalığı, sunulan konfor ve hizmetlere kadar bütün ayrıntılarda kendini gösteriyor.

Vogue, Da Mario, Wan-na ve Anjelique gibi seçkin mekanlara imza atan İstanbul Doors Group, A’jia restoran ve otel ile, sürekli gelişerek büyümeye, konuklarına yeni kapılar, yeni yaşamlar ve yeni konseptler sunmaya devam ediyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!