FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Vanilya Pasta Evi

Ataşehir’de pastadan kurabiyeye zengin tatları ustalıkla hazırlayıp sunan Vanilya Pasta Evi, özellikle butik pasta konusunda aradığınızı bulabileceğiniz yetkin bir adres.

Vanilya Pasta Evi‘nin kurucusu Nermin Ergüven, güzel sanatlar konusundaki akademik eğitimini ve de el becerisini pasta tasarım işine dönüştürmüş. Paris ve İstanbul’da eğitim alarak işleri profesyonel hale getiren Nermin Hanım, Ataşehir’de Vanilya Pasta Evi adını verdiği butik atölyesinde sipariş üzerine konsept pastalar tasarlamaya başlamış.

Ağırlıklı olarak sipariş üzerine tatlar hazırlayan mekanda yaş pasta, ekler, kurabiye, makaron, profiterol, cupcake vs. gibi çok sayıda seçenek mevcut. Oldukça makul fiyatlara hazırlanan, kişiye özel kutlama pastalar ve özel kurabiyelerde tasarımın detaylarına göre sipariş teslim süresi değişmekte. Yine de en az bir hafta önceden sipariş detayını belirlemeniz tavsiye edilmekte.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!