FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Tea Coffee Store

Beylikdüzü’nde Aydemirler Grup bünyesinde açılan Tea Coffee Store, semt cafesi konseptinde zengin tatlar sunan keyifli bir mekan.

Tea Coffee Store öncelikle dünyanın ve Türkiye’nin biribirinden nefis, en iyi kahvelerini bulabileceğiniz bir yer. Kolombiya, Etiyopya, Yemen gibi bölgelerden gelen yöresel kahveler, vanilyalı, çikolatalı çeşitler, cappucinolar, espressolar, latteler arasından seçim yapmak çok zor. Her biri kendi lezzetine ve aromasına sahip bu kahvelerin yanı sıra Türk kahveleri de oldukça fazla seçeneğe sahip. Damla sakızlı, çikolatalı, sütlü Türk Kahveleri de diğer tüm çeşitler gibi geleneksel usulüne uygun olarak hazırlanıyor, konuklara keyif ve lezzeti bir arada sunuyor.

Cafede pasta, çikolata, draje, dondurma ve nefis sandviçleriyle beraber sabah kahvaltısı servisi de bulunmakta. Sabah 08:00 akşam ise 02:00 saatleri arasında hizmet veren mekan, pasta-çikolata ürünlerinin yanı sıra, taze çekilmiş kahvelerinden de satın alabilir evinizde enfes tatlar yaratabilirsiniz. Yakın zaman içerisinde paket servise de başlayacak olan Tea Coffee Store, İstanbul ve Türkiye genelinde bayilikler vermeye hazırlanıyor. Kahve çeşitlerinin tümünün toptan olarak da satışını yapan işletme, yabancı ve yöresel kahveler konusunda Türkiye’nin en iddialı markalarından biri olmaya aday.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!