FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Karafırın

Firmamız ve “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini benimsemiş mağazalarımız hakkında bilgiler, Karafırın’da her an bulabileceğiniz “taze ve leziz” günlük ürünlerimiz ile doğum günü, düğün gibi özel günleriniz için seçim yapabileceğiniz “farklı ve yenilikçi” butik pastalarımızın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Özel günlerini ve organizasyonlarını “güvenilir ve yaratıcı” bir ele teslim etmek isteyen müşterilerimiz için de catering hizmetimizle ilgili bilgiler ve fotoğraflar olan bir bölüm koyduk.

Karafırın’ın en sadık müşterileri olan “çocuklarımız” için onların keyifli zaman geçirirken, kendileri için oluşturduğumuz ürün ve hizmetlerden seçim yapabilecekleri özel bir sayfada oluşturduk.

Dört kuşaktır oluşturduğumuz deneyimlerden faydalanmak ve firmamıza iş ortağımız olarak katılmak isteyenler için franchising hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bize ulaşmak ve görüşlerinizi, isteklerinizi iletmek isterseniz iletişim bölümümüz ve tüketici görüş formumuz hizmetinizdedir.

Karafırın markasının oluşmasında en büyük pay sahibi olan siz değerli müşterilerimizi bugün yine Karafırın Mağazalarına davet ediyor ve sayfalarımızı sizler için açıyoruz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!