Pastaneler
Posted in

Divan Pastanesi

Posted in

Divan Grubu bünyesinde hizmet veren Divan Pastaneleri yarım asrı aşkın zamandır butik pastane konseptinin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden. Divan Pastaneleri’nde lüks çikolata, meşhur pasta ve tatlı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Divan Pastaneleri‘nin bugün 16 butik şubesinde, keyifli şık bir atmosferde tutku ile yoğrulmuş, el yapımı gurme ürünleri tadabilir, birbirinden nefis pasta, çikolata ve lokumları

Divan PastanesiGeleneklerinden kopmadan yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerine özel deneyimler yaşatan Divan Pastaneleri, 2008 yılında oluşturduğu yeni konsepti ile Türkiye’de benzeri olmayan, yurtdışında ise örneklerine az rastlanabilecek bir uygulama ile dikkat çekiyor.

Ürin sunumu, kutu tasarımları ve mağaza iç mimarisinde kullandığı ayrıntılarda da farkını hissettiren Divan Pastaneleri‘nin yeni dekorasyonu; mücevher zerafetinde sergilenen ürünleri, yalnızca lezzet değil, görsel anlamda da bir şölene dönüşüyor.

İstanbul Divan Şubeleri: Ataköy, Bebek, Erenköy, Kalamış, İş Kuleleri, Sütlüce, Ümraniye, İstinye, Anadoluhisarı, Ataşehir, Harbiye, Beylikdüzü

Ankara Divan şubeleri: Çankaya ve Kızılay

One Reply to “Divan Pastanesi”

  1. Jale Parıltı

    Gerçekten çok kaliteli pastanelerden birisi böyle güzel bir pastanenin tanıtımını öyle güzel yapmışınızki tebrik etmek istedim.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0