Pastaneler

Cake Lounge

Bursa’nın pasta, çikolata ve tatlı denince ilk akla gelen markalarından biri olan Cake Lounge, seçkin gurme tatları ile Bursalıların hizmetinde.

Tamamen doğal, katkısız malzemelerle hazırlanan ve İsviçre yapımı çikolatalarıyla birbirinden güzel butik pasta ve kurabiyelere imza atan Cake Lounge, çikolata ve pastacılık konularında uzman Bursalı iki kızkardeşin işlettiği keyifli bir pastane.

Cake Lounge Bursa2Yakın zaman önce yenilenen Cake Lounge‘da pastacılık eğitimi alan Eda Ülgen Kaya tüm lezzetlerden sorumluyken ablası Ayşegül Kaya Yet ise butik pastaların ince süslemelerini yapıyor. Özel butik pasta ve kurabiyeler dışında doğum günlerini, söz, nişan, düğünleri, okul mezuniyet törenlerini, çay davetlerini, kokteylleri, kalabalık yemek davetlerini tamamlayan kanepe, kiş, sandviç gibi lezzetli ürünlere imza atan Cake Lounge‘da bebek partileri, yıldönümleri için de birçok seçenek bulunuyor.

Gerek lezzeti gerekse sunumlarındaki titizliği ile dikkat çeken Cake Lounge, yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Şeker Bayramı gibi özel gün ve kutlamalar için de birçok alternatif sunuyor. Özel olarak hazırlanmış, içlerinde lavanta şişesi, kurabiye gibi ürünler bulunan sepetler Cake Lounge‘dan sipariş edilebiliyor.