FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kafe ve Bistrolar

White Mill: Lezzetin ve Eğlencenin Yeni Adresi

Cihangir Susam Sokağı’nda yer alan White Mill, “Mutfakta Mutlak Lezzet” ve “Barda Başka Bir Dünya Var” sloganları ile kalite ve yenilik anlayışını ön plana çıkaran bir mekan.

Lezzet Durağı:

Açıldığı günden beri müdavimlerini şaşırtmaya devam eden White Mill, Lonely Planet’in “Istanbul Encounter (Best of)” kitabında da tavsiye edilen mekanlar arasına girerek uluslararası arenada da adından söz ettirmeyi başardı.

Her zaman kullandığı ürünlerin lezzeti ve kalitesi ile ön plana çıkan White Mill, yenilenen menüsünde bademli tavuk, patlıcanlı penne, zencefilli kişnişli tavuk, mantarlı kuzu eti, ızgara bonfile, acılı taglietelleli bonfile dilimleri, wrap ve schnitzel çeşitleri gibi lezzetlere yer veriyor.

Ayrıca ünlü diyetisyen Selahattin Dönmez’den de detoksidan ve incelten alternatiflere yer vererek “Mutfakta Mutlak Lezzet” prensibini sürdürüyor.

Eğlencenin Kalbi:

White Mill’in ödüllü barmenleri tarafından hazırlanan kış kokteylleri de oldukça iddialı. Votka, reyhan ve lime’dan oluşan “Alaçatı” ve cin, yaban mersini ve lime ile yapılan “3” en beğenilen kokteyller arasında.

Mekanın diğer popüler kokteylleri arasında karadut ve votka karışımından GYPSY, greyfurt margarita, satsuma ve votka karışımından BODRUM, passion fruit ve vodka ile yapılan PASSION, taze zencefil, sake ve vodkadan oluşan ŞEY’i sayabiliriz.

Herkese Hitap Eden Bir Mekan:

Gece 01:30’a kadar açık olan White Mill, sigara içenleri de düşünerek özel bahçesini ısıtıcılar ve tentelerle kışa hazır hale getirdi. Bahçeye çıkmadan sigara içmek isteyenler için korunaklı balkon alternatifi de mevcut!

White Mill:

  • Lezzetli ve kaliteli bir mutfak
  • Ödüllü barmenler tarafından hazırlanan kokteyller
  • Sigara içenler için özel bahçe ve balkon
  • Gece 01:30’a kadar açık
  • Cihangir’in en keyifli mekanlarından biri

Comments are closed.