FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Urban Cafe

Beyoğlu başlangıcından bugüne içinde barındırdığı sinemalar, tiyatrolar, eğlence yerleri, pavyonlar, tarihi dokusunu süsleyen frenkler, levantenler ve tarihi binaları ile birçok anı ve iz bırakmış… Uzun yıllar yabancıların yaşadığı ve renk kattığı bu birikimi ve insanı büyüleyen kimliği ile hala etkileyici.

Beyoğlu’nda yaşamanın, gezmenin bir statü olarak kabul edildiği dönemlerde, insanların düşüncelerinde bile saygın olan semte gitmek, ayrı bir heyecan ve özen gerektiriyordu. Bu özen belki o dönemin insanının bulunduğu çevreden veya aldığı eğitimden kaynaklanıyordu ama; bir gerçek varki Beyoğlu her dönemde olduğu gibi metropolün kalbini oluşturuyor ve belli bir yaşam tarzını ifade ediyordu.

Beyoğlu’nda yer alan ve insanların gitmekten hoşlandıkları ve birçok aydının, sanatçının uğrak yeri olan mekanlar günümüzde sadece hoş anıları ve o tarihin derin izlerini taşıyan binaları ile kaldı. Ancak yinede Beyoğlu her zamanki gibi önemli bir yer ve birçok kişinin vaktini geçirdiği yer olarak değişmiş yüzüyle yine ön planda, bu yerlerden biride Urban Cafe.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!