Kafe ve Bistrolar

Tesadüf Cafe

Tesadüf Cafe Kadıköy’ün en güzel yerlerinden Fenerbahçe’de marina manzarası eşliğinde sevdiklerinizle hoş vakit geçirip, ünlü ve çok beğenilen çayından yudumlayabileceğiniz bir mekan. İstanbul’un trafiğinden ve stresinden uzak, Fenerbahçe kıyısında eşsiz deniz manzarası ile karşımıza tesadüfen çıkan bir dost gibi. Bir arkadaş kadar samimi ve sıcak ortamı ile Tesadüf Cafe, Anadolu yakasında oturanların da keyif denilince akla gelen ilk yeri.

Arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle birlikte gece ya da gündüz, günün her saatinde eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz; samimi, hoş ve ferah bir mekan Tesadüf Cafe. Ayrıca, sahip olduğu bahçesinde bir yandan keyif kahvenizi içerken, bir yandan da arkadaşlarınızla sohbet edebilir; muhteşem manzara eşliğinde denizin ve marina’nın keyfini çıkarabilirsiniz.

Haftasonları arkadaşlarınızla toplanıp oyun oynayabileceğiniz ve maç da izleyebileceğiniz Tesadüf Cafe; lezzetli menüsü, kaliteli ve özenli servisi ile Fenerbahçe’nin vazgeçilmez mekanı olmaya aday.

SHOPPING BAG 0