FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Simas Cafe

Sarıyer’de keyifli ortamına zengin tatların eşlik ettiği bir mekan Simas Cafe. Yakın zaman önce açılan ve kısa sürede ilgiyi üzerine çeken cafe, Sarıyer’deki en özel duraklardan biri.

Adını Sarıyer’in antik çağdaki ismi “Simas”tan alan cafenin zengin menüsünde İtalyan makarnası fettucini, tiramisu, şnitzel, enginarlı roka salatası, hardaliye gibi spesiyaller mevcut. Mekan organik serpme kahvaltı menüsüyle de, sevdiklerinizle paylaşacağınız haftasonu kahvaltıları için oldukça ideal bir adres. Kahvaltıda kullandıkları tüm ürünler Demirciköy’deki bir bahçeden günlük olarak toplanıp sofranıza getirilmekte.

Masa düzeni ve dekorasyonu yanında, masalarda bulunan eğlenceli boyamalar ve oyunlar oynayarak klasik cafe konseptinin dışında hoşça vakit geçirten Simas Cafe‘de cumartesi akşamları canlı müzik dinletisi de yapılmakta. İç ve dış mekanıyla yaklaşık 100 kişilik kapasiteye sahip olan mekanın yakın çevreye paket servisi de mevcut.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!