FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Şazeli Kasap & Izgara

Üsküdar Kısıklı’da hem kasap-şarküteri, hem ızgara restoran hem de nargile cafe konseptinde hizmet veren Şazeli Kasap, Anadolu yakasında aileniz ve sevdiklerinizle oldukça keyifli ve lezzetli saatler geçirebileceğiniz ferah bir adres. Mekan kendi web sitesinde şöyle tanıtılmakta:

“Şehrin tam kalbi Üsküdar Çamlıca eteklerinde İstanbul Boğaz’ı manzaralı çok özel huzurlu bir mekan. Özel menüleri ile hem damağınıza hem de gönlünüze hitap eden çok özel bir hizmet. Açık ve kapalı mekanları, özel otoparkı, vale parking hizmeti, çocuk oyun alanları ve Cafe & Nargilesi ile Şazeli, sizleri yeni bir sosyal yaşam alanında misafir ediyor. Ayrıca kasap ve şarküteri reyonlarında tamamen özenle hazırlanmış doğal ürün ve et çeşitlerini size güvenle sunuyor.

Kasap Izgara
Tamamen doğal ürünlerle hazırlanarak servis edilen et çeşitleri, doğal kasap ve şarküteri ürünleri Şazeli’de… Hem güvenli hem lezzetli tüm et çeşitleri ve damak çatlatan lezzetler Kasap Izgara’da…

Nargile
Osmanlı kültürünün vazgeçilmez bir keyfi olan nargile, Şazeli’de doyumsuz bir lezzete dönüşüyor. Birbirinden farklı ve zengin aromaları ile nargile keyfi Şazeli’de keyifli sohbetlerinize eşlik ediyor.

Çocuk Oyun Alanları
Şazeli’de en az sizin kadar çocuklarınızı da düşündük. Hazırladığımız renkli ve birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile oyun alanları çocuklarınızın mutluluğuna mutluluk katıyor. Şimdi tüm çocukların en büyük eğlencesi Şazeli oyun alanı…”

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!