FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kafe ve Bistrolar

Rames Cafe

Akhisar’dan tüm Türkiye’ye yayılan eşsiz köfte lezzeti “Köfteci Ramiz” markası ile bilinir. Ramiz’in cafe konsepti ile açtığı Rames Cafe, köfte dışında Türk ve dünya mutfağından seçkin yiyecek ve içecekleri konuklarına sunuyor. İstanbul’daki ilk şubesi Kartal Sahil yolunda Koçtaş ve Migrosun bulunduğu kordonboyunda açılan “Rames Cafe-Rest” aynı zamanda İzmir’deki ilk şubesini Balçova otoban çıkışındaki Selway Outlet Alışveriş Merkezi’nde hizmete sokmuştur.

Rames Cafe-Rest İstanbul Aanadolu yakasında Kartal sahil yolunda denize nazır, yeşillikler içinde bir bahçede Köfteci Ramiz restoranı ile yan yana hizmet vermektedir. Dünya mutfağından örneklerin yanı sıra, sıcak soğuk espresso çeşitlemeleri, demleme bitki çayları, pasta ve tatlılar ile birlikte kahvaltılar, özellikle de Serpme kahvaltı menüsü göz doldurmaktadır.

Menüden seçmeler
Serpme kahvaltı, Kahvaltı tabağı, Omlet çeşitleri, Tost çeşitleri, Alakart salata çeşitleri, Quesadilla, Mantar soslu bonfile.. Suffle, Cheese cake, Tiramisu, Apple pie.. Cafe latte, Mocha, Espresso, Cappuchino, Cafe Americano, özel sunumunda Türk kahvesi, Mango frozen, Çilek frozen, çok özel ve iddialı ev Limonatası, Demleme bitki çayları

Comments are closed.