FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Portobello

Ankara’nın en hareketli noktalarından Filistin Sokak’ta birbirinden özel dünya mutfağı örneklerini sunan Portobello by E.E.’nin lezzetleri çok beğenildi! Her biri nefis reçeteler ile hazırlanan yemekleri, Portobello by E.E.’ye özel spesiyalleri ile öğle ve akşam yemekleriniz için artık muhteşem bir alternatifiniz var!

Mekanın değişik temeli 4 ayrı bölümü bulunmakta.

1.Üst kat: Ana bar ve Nottinghill metro görseli bulunan ve içine her an girebilirmişsiniz gibi boyutlandırılmış canlı performans alanı, şömine ve Dart’o Bello (dart alanımız) bulunmaktadır.

2.Alt kat: Bahçeye açılan bu kısmımız aynı zamanda yazın DJ performansımız için özerk bir alan sağlıyor.

3.Portobello Bazaar ve Subway area; Mekanın en ilginç kısmı, asfalt dökülerek gerçek dış mekan havasına sokulan duvarlarında özel tasarım görselleriyle sizi alıp götüren mimari bir cümbüş.

4.Bahçe:Ankara’da eşi benzeri bulunmayacak cinste ferah ve keyifli bahçemizin en büyük özelliği şehirde değilmiş hissi uyandıran bir vaha sanki. Asıl keyifli kısmı ise barı tabi ki, yaz boyunca birbirinden özel ve güzel partilerimizin gözde kısmı.

Cuma ve Cumartesi kaliteli canlı DJ performansları, konsept partileri ve dünya mutfağından örneklerin sunulduğu lezzetli öğlen-akşam yemek seçenekleri ile tam bir eğlence ve lezzet kasabası gerçekten!

Kısaca, Filistin Sokağı’nda bambaşka bir dünya Portobello’da sizi bekliyor. Londra’nın tarihi bir antika ve pub sokağı olan Notting Hill’deki “Portobello Road”dan etkilenen mekan, tarihi bir binada açılmış. Ankara’nın tüm bürokrat ve siyasetçilerine hizmet eden mekanda bulunan Portobello tabelaları, barda bulunan eskitme yazılar, iç mekandaki antika zırh ve şövalye aksesuarlarının hepsi Londra’dan gelme, ancak bunların hepsi Türk motifleriyle zenginleştirilmiş.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!